barkod sistemleri market barkod sistemi market barkod sistemi - manav barkod sistemi - magaza barkod sistemi barkod sistemi mağaza barkod sistemi barkod satış sistemi
Barkod Sistemi Programı  

Restoran adisyon takip sistemi, denilince akla gelen şey genel olarak restorandaki işlemleri düzenleyen ve daha sağlıklı ve düzenli yapılmasına olanak sağlayan bir sistem türüdür. Restoran yazılımı olarak bizim ayrıcalığımızı mutlaka yaşamalısınız, sizde en uygun restoran adisyon takip sistemi ni satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. restoran Adisyon takip sistemi, kasaya girilmiş stok takibine, siparişlerin takibine, farklı markalarla işbirliğine ( örneğin, yemeksepeti vb.), kurye takibine, müşteri bilgi ekranına kadar çok daha fazla özelliği restoran yöneticisinin kullanımına sunan, bu sebepten dolayı restorand sistemi nin daha iyi çalışmasını sağlayan, gündelik zaman ve çalışandan tasarruf sağlayarak çalışmada verimi arttırmaya destek olan mükemmel denilebilecek bir adisyon sistemi dir.. Sizlerde tüm bu fırsatlardan yararlanmak için mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. restoran adisyon takip sistemi sayesinde sizinde hayatınız çok kolaylaşacaktır.
 

 

 

 

 

 

Mağaza barkod sistemi
Market Barkod Programı
Mağaza barkod Programı Manav Barkod sistemi Mağaza barkod sistemi market barkod sistemi
 

 

Restoran Adisyon Sistemi nin  sizlere Faydaları Nelerdir?

Adisyon sistemi restorana ve yöneticilerine, ve personellerine varıncaya kadar birçok yararı vardır. sizler için en uygun adisyon yazılımı bizim sizler için sunduğumuz adisyon sistemi sayesinde işlerinizde fevkalade kolaylıklar yaşayacaksınız. bizlerden satın alacağınız adisyon sistemi sizlere her açıdan ve özellikle zamandan restoranın tüm işlerinde sizlere kolaylık sağlar. Kurye olsın, sipariş olsun, takibini bu adisyon sistemi üzerinden yapabilirsiniz. kefedeki müşteri miktarına ulaşabilir, müşteri bilgilerinize göz gezdirebilirsiniz. Deponuzun son durumunu takip ederek herhangi sıkıntıyla karşılaşmadan hizmet etmeye devam edebilirsiniz. Kasa ve gelir / gider takibi, müşteri bilgi ekranı, internetten iş yerinizin mutfağına kadar sipariş verme, menü ve ürün tanımları, hesap veya masaları bölme, birleştirme, takip etme, maaliyet ve performans bilgileri, mutfak ekranı, mobil cihazlarla uyumlu olarak çalışma, android adisyon programı hesap çıktısı kuralları yaratma, garson denetimi yapabilme, indirim ve ikram takibi gibi birçok yönden size kolaylık sağlar ve etkili bir restoran yönetimine destek olur. Restoran adisyon sistemi alırken neye dikat etmeliz diye merak ediyorsanız, Restoran adisyon sistemleri restoranların olmazsa olmaz ögelerinden birisi olmuş durumundadır. sizler restoran adisyon sistemlerinin avantajlarından faydalanmak istiyorsanız o zaman almadan önce dikkat etmeniz gereken püf noktalar var. Bunlardan bazılarını özetlemek gerekirse kısaca şu durumlar  sıralanabilir. Restoranınızın hizmetlerini ve ihtiyaçlarınızı çok iyi tanımlamalısınız. İhtiyaçlarına cevap veremeyen bir adisyon sistemi size fayda yerine zarar getirir. dikkat etmeniz gereken bir başka konu ise fiyat araştırmasıdır. Piyasada çok sayıda bir çok adisyon sistemi mevcuttur. fakat bunların büyük bir kısmı kalite ve fiyat dengesi bakımından oldukça yetersiz kalmaktadırlar. Fiyatları çok yüksek olmasına rağmen restoranın işine yaramayan bir çok adisyon sistemi mevcuttur. Almak istediğiniz adisyon programı yorumlarını ve şikayetleri hakkında mutlaka internet üzerinden araştırmalar yapmalısınız. Satın almak istediğiniz adisyon sisteminin satış sonrası hizmetlerinin ve teknik desteğinin olup olmadığı ise karar alırken düşünülmesi gereken en önemli şeylerden biridir.

 

 

 

 

 

 

 

adisyon takip sistemi
BARKOD SATIŞ SİSTEMİ

adisyon sistemi restoran adisyon sistemi   Barkod Satış sistemi